Українська
Українська

Наскільки важлива дошкільна освіта?

Що викладають та чому навчають у дошкільних навчальних закладах?


Соціальний та емоційний розвиток

Діти вчаться йти на компроміс, виявляти повагу та вирішувати проблеми. Дошкільна освіта надає середу для вивчення, набуття почуття себе, гри з однолітками та зміцнення впевненості у собі. Діти навчаються, що можуть виконувати завдання та приймати рішення без допомоги батьків.

Готовність до школи

Управління поведінкою є основною частиною дошкільного навчання. У дошкільному віці діти вчаться бути учнями, вчаться концентрувати увагу на викладачі, як звернути увагу на себе та терпіння, коли необхідно почекати своєї черги.

Відповідальні дошкільні заклади допомагають дітям знаходити відповіді за допомогою досліджень, експериментів та бесід. Відвідування дошкільного закладу також допомагає дітям навчитися розлучатися на якийсь час з батьками або опікунами.

Поліпшення мовних та когнітивних навичок

Мовні навички дітей розвиваються лише у «багатій мовою» середовищі. У класах вчителя допомагають дітям покращити свої мовні навички, поповнюючи словниковий запас під час занять, ігор та відпочинку; задають учням наводять на роздуми питання, щоб дати дітям багато можливостей для вивчення мови за допомогою співу, бесід про книги та творчі ігри.

Учбовий процес

У дошкільних закладах розвиваються перед-математичні та до-грамотні навички. Дітей вчать цифрам та буквам, але вчать таким чином, щоб це подобалося дітям цього віку. Діти співають пісню алфавіту, слідуючи книжці з картинками або вивчаючи рими та піснеспіви, які допомагають їм помітити відмінності звуків у словах.

Викладачі читають дітям оповідання, щоб заохотити їхню дисципліну, покращити розуміння та виразність мови. Ігри на зіставлення, сортування та підрахунок допомагають дітям краще вивчити цифри та числа. Рішення головоломок спонукає дітей помічати закономірності та досягати поставленої мети.

Діти навчаються найкраще через заняття, які вони знаходять цікавими: такі, як пісні, оповідання та творчі ігри. Дошкільна освіта – це не досягнення лише успіхів у навчанні.

Йдеться про створення всебічно розвиненої дитини, яка хоче досліджувати та ставити питання. У дошкільному віці діти знаходять впевненість у собі і стають здібними та незалежними.

Впевненість

У дошкільному віці діти вчаться, що вони справді можуть робити щось самостійно: мити руки, ходити у ванну та знімати взуття без допомоги дорослих, виконувати доручені завдання та пишатися тим, що надають свою допомогу. Вивчення нових навичок допомагає зміцнити довіру до своїх друзів та вчителів.


Якісна дошкільна освіта дає дітям пізнавальні, поведінкові та соціальні навички, які вони не можуть освоїти вдома.
Дитина краще і легше вчитися в школі, тільки тоді, коли здобуває фундаментальну дошкільну освіту, розвинені мовні навички, розуміння та сприйняття на слух, навички управління увагою та позитивним ставленням до навчання.